| vclaudiu7 a întrebat:

Salut. Se deschide un Lidl fix langa casa mea si eram curios daca pot sa lucrez ca minor. Am 17 ani, fac 18 in Iulie

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Da, cu acordul părinților. Dar șansele să te accepte sunt mici deoarece și alții cu experiență vor aplica.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dar suna si intreaba

| NotNamed a răspuns:

La negru se poate.

| vclaudiu7 explică (pentru Frank51):

Hmm! Ok, incercarea moarte n-are, multam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NotNamed):

La negru te înțelegi cu firmele locale
Astea mari internaționale lucrează oficial pana la ultimul ban
Nu au de unde sa plătească angajați la negru și nici nu are cine sa se ocupe de gestionarea lor în fiecare sediu

| vclaudiu7 explică (pentru anonim_4396):

Mna o sa scriu acum CV-ul si o sa vad ce se intampla

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, subscriu, se pare ca ai ghinion cu Lidl, nu mi-a venit sa cred, dar chiar nu se poarta naspa cu angajatii, asa ca e cautat:
https://www.undelucram.ro/search?type-search=2&search=lidl&search_city=