| AlexEcapless a întrebat:

Salut și scuzați-mă dacă întrebarea e foarte confuză laughing
Am fost de curând la un interviu de angajare la Get's Bet și am fost întrebată de vârstă (nimic ciudat până aici), însă după aceea domnul respectiv a început să spună ceva despre +29 și +45 (de ani) și părea că nici dânsul nu știa ce vrea să spună cu asta laughing A mai fost cineva într-o situație similară și are habar ce înseamnă asta? Căci mă îndoiesc că e vorba de vârsta minimă de angajare... xD

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu stim cum am putea stii ce ai discutata tu la interviul ala si daca nu ai inteles ce ti s-a spus, de ce nu ai intrebat din nou?
Cum ai ajuns la interviul ala?
Era avertizat undeva?
ce scria in anuntul jobului?

| darrio2007 a răspuns:

Intr-adevar, foarte confuza intrebarea. Nici nu stiu ce sa raspund.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum vad, Get's Bet este o Agentie de pariuri sportive, deci trebuie sa ai peste 18 ani si Cazier "curat" adica fara dosare penale sau condamnari.

https://www.getsbet.ro/

| Parakeets a răspuns:

Oare de ce? laughing)
Ia mai gândește-te. laughing)
Numai perverși la pariuri. straight face

| anonim3248 a răspuns (pentru Parakeets):

Nu e aia, trebuie angajați oameni între 29 de ani și 45 de ani că sunt oameni serioși.

| anonim3248 a răspuns (pentru Parakeets):

Cei de 20 de ani - 25 - 28 de ani care sunt angajați își dau demisia după 2 - 3 luni.

| anonim3248 a răspuns:

De aia și ăia la agenția de pariuri angajează oameni între 29 de ani și 45 de ani.

| AdrianFoanga a răspuns:

Cand vin acasa de la magazin trec prin fata unui Get's Bet. Ce sa cauti tu o domnisoara tanara si frumoasa acolo?

| dullcat a răspuns:

Buna.Noi nu putem intui, doar tu ai fost acolo si ar fi trebuit sa intrebi sa iti clarifice.Stiu ca nu vrei sa pari ca habar n-ai, dar crede-ma ca in viata iesi mai castigata cand iti dai interesul si pui intrebari, nu cand te prefaci ca ai inteles si situatia se dovedeste aiurea.Succes.

| Parakeets a răspuns (pentru anonim3248):

Aaa, de fapt ei vor oameni serioși? laughing) Bine ar fi, dar mi-i tare greu să cred.

Pentru că am vorbit cu un amic și i-am zis că vreau și eu să mă angajez acolo și mi-a zis că la kilogramele mele nu m-ar angaja la pariuri și săli de jocuri, deoarece ei caută tipe frumoase. straight face

Dar oricum nu m-aș angaja acolo. Să aibă grijă altele de toți borfașii de acolo. Sper să-mi găsesc mai degrabă pe grădiniță sau pe azil, prefer de o mie de ori să am grijă de bătrâni sau de copii inocenți, decât de drogați și borfași. laughing)