| anonim_4396 a întrebat:

Salut, știe cineva cât durează aprobarea unui raport în legătură cu un transfer de la o școală militară la alta? Dacă se poate mai multe informații

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt cazuri rare și temeinic justificate când se aprobă asemenea transferuri.

| ClaudiuStanciu a răspuns (pentru sadrian46):

Aș vrea să fac un raport ca să mă mut de la o școală militară la alta pentru că am făcut o greșeală în alegerea școli credeți că mai am vreo șansă să îmi repar greșeala?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru ClaudiuStanciu):

Nu prea ai. Nu ai cum justifica greșeala. Cei ce conduc școala unde te afli, au responsabilitatea fiecărui elev să devină absolvent al școlii respective. Cei la care ai vrea să te transferi ar trebui să justifice pentru ce ar aproba un asemenea transfer. Nici ei nu am cum să facă asta față de superiorii lor. Așa că va trebui să acepți soarta și să termini școala pe care ai început-o.

| anonim3248 a răspuns:

E greu să faci ce vrei.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Mai bine faci școala la care ești acum.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde doar de comisia care face investigarea cazului tau.