| HAiPAR11 a întrebat:

Salut, sunt un scripter de minecraft cu o experitenta de peste 4 ani de lucru, si as vrea sa va comunic doua chestii.

1. Caut persoane care vor sa isi faca un server de minecraft, iar cu un "salariu saptamanl" eu il scriptez.
2. Vreau sa stiu si eu un site unde pot sa vand servere de minecraft.
Multumesc anticipat,
HAiPAR

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Este invechita treaba. nu se mai joaca lumea MC, cu atat pe servere mici.

2 răspunsuri:
| Nicolas1231 a răspuns:

Salut. Te pot ajuta eu. Discord: Nicolas1231#9244 Contact. Sunt builder si scripter profesionist

| HAiPAR11 explică (pentru Nicolas1231):

Discord-ul tau este INVALID, uite aici discord-ul meu : NEGATiWE#1589