| Swiftz a întrebat:

Salut, tocmai ce am terminat clasa a XII-a, săptămâna aceasta fac 19 ani, iar în iulie proba vieții, bacalaureatul, după ce îl dau, fie ca-l iau fie ca nu, aveam în plan sa ma duc la munca, voi ce ati recomanda? Eu ziceam ceva la curier, Fan Curier, GLS ceva, mai ales ca dețin permisul de conducere.

Răspuns Câştigător
| laeimbrea a răspuns:

Poti sa câștigi si fara o facultate, dacă ai bacul si mai bine, acum depinde de tine dacă vrei sau nu sa continui cu facultatea. happy
Multa bafta in viitor

2 răspunsuri:
| laeimbrea a răspuns:

Mi se pare ceva normal sa vrei sa lucrezi, e o alegere buna.

Dacă tie iti place sa conduci e si mai bine să lucrezi ca curier plus ca faci niste experienta in plus cu masina.

Nu toți tinerii vor să lucreze la vârsta asta happy

| Swiftz explică (pentru laeimbrea):

Știu ca e bine sa fac și o facultate, dar vreau doar sa am bacul... Când vine vorba de învățat... Lenea e pe mine.