| Jrr_Cosmin_1995 a întrebat:

Acum un an am avut un accident de motocicleta, i-am furat motocicleta tatalui si s-a lasat cu poliție, vreau sa stiu daca pot intra in armată după chestia asta

9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poți!
Dar trebuie să furi un TIR de data asta!
hee hee

| Otto123A a răspuns:

Poți intra liniștit, numai să nu te afecteze la cazier. Baftă

| sierra1 a răspuns:

S-a lăsat cu dosar penal?

| Simpatic a răspuns:

Pai in armata ce sa faci sa fugi cu tancul? happy

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Depinde daca ai cazier facut sau nu. Daca nu ai cazier si rezultate foarte bune o sa te primeasca. Daca nu, nu prea cred

| Alverto a răspuns:

Vrei să "împrumuți" un tank, nu? Și acum lăsând gluma. știi că e foarte periculos în aceste timp-uri? Mai ales cu acest virus și cu tensionarile țariilor!

| PainTech a răspuns (pentru Alverto):

Statistic vorbind pe timp de razboi au avut de suferit mai mult civilii decat militarii. Aia au avut mancare garantata, si au fost si protejati reciproc in grup.

| Alverto a răspuns (pentru PainTech):

Da, dar gândește-te că este departede casa. Doamne ajuta, dar mai bine să știi că ești lângă familia ta și nu între "străini"

| Jrr_Cosmin_1995 explică (pentru sierra1):

Polițistul mi-a zis ca nu o sa mi faca cazier pentru ca sunt copil si n am fost conștient de ce am facut, nu am avut depuse plangeri si nici victime