| UnNabOareCare a întrebat:

AM 12 ani si am nevoie de bani pentru un laptop nou stau in repulica moldova. si imi doresc sa fac bani 15k lei moldovenesti adica echivalentul a 3k si ceva romanesti destul de repede si legal. deci ce imi propuneti?

2 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

N-ai ce face si eu muncesc inca nu mi-a venit salariul dar tot nu am bani de un laptop de 5k ron

| UnNabOareCare explică (pentru Illuminati2016):

Omule, eu am intrebat o cale de facut bani si nu imi trebuie direct bani de el dar pe parcurs in cateva luni sa i am sau macar sa fac bani