| XxAsyxX a întrebat:

Salut TPU,

Am 14 ani si ma pricep in creerea paginilor web, am luat locu 1 pe judet (abia astept sa aflu si la nationala) si as vrea sa fac niste bani din chestia asta, am mai facut 2-3 situri pe care mi le tine hostate un site (cu situl am pus situl pe net si backgroundul, in rest am facut manual, cel mai recent facut este: http://astralwow.ucoz.org ) le-am facut pentru niste prienteni deci nu am obtinut nimic, stie cineva cum as putea face un mic profit? Specific ca nu stiu sa fac registerul dintre >site-game, dar pot sa fac forumuri, bloguri, etc.

4 răspunsuri:
| Senyorul a răspuns:

Pai cand faci pentru cineva, cere-i si bani cat il faciwinking

| XxAsyxX explică (pentru Senyorul):

Ma, as cere bani, dar crezi tu ca am la cine? cam asta e problema...

| stpu a răspuns:

La 14 ani e cam greu. Eu zic sa pui mana si sa inveti programare daca iti place asta. Si pana ajungi la facultate sa te descurci bine cu site-urile, iar atunci vei avea de unde alege locuri de munca si plata incepe de la 500E...

| Senyorul a răspuns (pentru stpu):

E f bine cum zici tu