| xvpac a întrebat:

Salut TPU. Am 15 ani si sunt la un liceu pe profil mate-info. Pe viitor vreau sa dau la UPB, sa iau masteratul in automatica si calculatoare. La ce instituii de stat as putea sa dau cu aceasta facultate? Mersi happy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"La ce instituii de stat as putea sa dau cu aceasta facultate?"

la oricare doar să fie posturi libere

| Feri5 a răspuns:

Dragă, abia ai 15 ani. Până la facultate mai sunt 3 ani și jumătare, iar în acest timp se pot schimba multe. Te vei decide unde să lucrezi când vei fi terminat facultatea!

| xvpac explică (pentru Feri5):

Asa e dar eram curios, nu de altahappy