| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, am de ales intre un post de receptionera si unul de ospatarita, la mare. Nu am lucrat niciodata, deci ar fi primul meu job. Ce m-ati sfatui sa aleg?

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Receptioner - munca mai putina si mai usoara, dar bani mai putini.
Ospatar - munca mai multa si mai stresanta, dar bani mai multi (din bacsis)

| neutrino a răspuns:

Dragoste si Sex se preteaza mai bine pe postul de receptionera, dar nici ospataritele nu se pot plange de asa ceva.

| Chocolate24 a răspuns (pentru neutrino):

Am postat aici, pentru ca e cea mai vizitata categorie si voiam rapid un raspuns. dar vad ca iti era greu sa abtii

| Chocolate24 a răspuns (pentru Holiday):

Multumesc

| RAY a răspuns:

Receptionera si apoi cand te obisnuiesti treci la ospatarita asa dintr-o data va vi greu

| neutrino a răspuns (pentru Chocolate24):

Nu inversezi bucataria cu baia in functie de vizitatori, ci mergi acolo unde ai nevoie. O zi buna!

| wolder a răspuns:

Sa nu mai pui intrebari de genul asta la categoria dragoste & sex.
asta e sfatul meu!