| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

As dori un sfat.Tocmai am iesit de la Inchisoare pentru omor si vreau sa stiu unde m-as putea angaja?

Răspuns Câştigător
| AvM94 a răspuns:

Greu, greu. incearca sa cauti joburi unde nu iti cer calificare, sa muncesti ca muncitor necalificat.

10 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Pentru inceput, incearca la o firma de salubritate!

Apropo, te-ai aplecat dupa sapun?laughing

| bradysandro a răspuns:

Cam greu din pacate. uni mai nou cer si cazierul la angajare. parerea mea e ca trebuie acordata o a doua sansa

| StefanL a răspuns:

Esti din 1992, deci ai 22 de ani.De ce ai pune intrebari de genul asta? Adica de ce ai minti ca unul de 14 ani.Totusi esti un pic mai mare.Parerea mea e ca esti un pic retardat

| PedoBarbie a răspuns:

Oamenii sunt reticenţi la cei ce au fost la închisoare. E mai greu să te accepte vreun angajator să lucrezi pentru el.

| darrio2007 a răspuns:

Ai stat cam putin.Doar daca nu te-au bagat astia pe la 8 ani la bulau.Du-te la astia care matura pe strada.Doar daca nu ai vreo calificare.

| Capicii a răspuns:

Badiguard!

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru StefanL):

Nu am 21 de ani ci 37.asa am pus data pentru ca nu am avut timp de setari

| HaHaGirl a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Si cati ani se presupune ca ai stat in inchisoare pentru omor? te-as omora eu pe tine acum, trebuia sa putrezesti acolo, desi in viata se acorda o a 2a sansa eu una nu ti-as acorda,... eventual sa nu prezinti cazierul pentru ca se cere, zic sa incepi cu ceva usor si sa se vada ca esti om cum se cade si ca meriti, ceva la care te pricepi, nu aspira la ceva foarte bun pentru ca nu ai sanse, daca ti se cere cazierul refuza sa-l prezinti du-te mai departe pentru ca spre ex daca te duci la firme de paza acolo ti-l va cere si va transmite mai departe si nu e bine.mi-a venit o idee cam trasnita dar mna...sa livrezi pizza, nu ti se cere cazier alte chestii doar sa ai permis si sa stii sa zambesti..succes!

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru HaHaGirl):

Omor din culpa.50% vina o aveam eu

| HaHaGirl a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Aha deci intre 1-5 sau 5-15?,depinde si cat ai stat in inchisoare si depinde de efectele avute asupra ta, adica cat de mult te-ai schimbat si cat de OM esti, in orice caz sorry ca te-am luat asa tare dar cand citesti ca cineva a omorat pe altcineva nu cred ca ai putea avea alta reactie...numai la urbanizare nu te angaja si nici la chestii din astea platite de stat ca-ti pierzi vremea degeaba, incearca pizza, ai si avantaje la un job ca asta happy