| Mafiotu007 a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa imi recomandati un job de viitor in care vorbesti cu lumea,ai miscare in fiecare zi, dar sa fie si sustinut financiar.As dori sa ma duc la profilul mate-info.Ce job-uri imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| HaSClau a răspuns:

Daca te duci pe mate-info ai de unde alege Web designer, c++ developer, java developer si multe altele din care poti castiga bine daca avansezi, doar ca e mai putin vorbit cu lumea daca mergi pe "drumul" asta.

2 răspunsuri:
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Receptionist hotelier.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru HaSClau):

E foarte putin de vorbit cu lumea si stai 12 ore pe un scaun in fata calculatorului