| Menihardt_Cristian_2000 a întrebat:

aș vrea să intru la academia de poliție și vreau să știu de la un cunoscător ce ar trebui să fac ca să fiu admis. Știu care sunt probele și ce se cere, dar subiectele mi se par puțin grele. Ce trebuie să fac? Există o pregătire specială care îmi garantează reușita?

3 răspunsuri:
| Natalie4u a răspuns:

Sa ai o condiție fizică bună În primul rand si sa înveți.

| Bondarel99 a răspuns:

Ti se par grele pentru ca nu stii. Daca inveti nu mai sunt grele. Ei nu pot accepta pe oricine, cine invata si il duce capul, are conditie fizica intra.

| Menihardt_Cristian_2000 explică (pentru Natalie4u):

Bun, am condiție fizică, de învățat nu mă plâng, dar aș putea să învăț tot într-un an de zile ce am pierdut la materiile astea de unul singur?