| FuturePlayerFootball a întrebat:

Daca ai scolioza si lordoza foarte accentuata poti da la academie? Tin sa precizez ca nu am cocoasa sau altceva, spatele este drept dar in urma unei radiografii am descoperit acest lucru. Daca nu se poate la academie pot da la scolile de agenti? Apropo, pot face orice tip de exercitiu/intindere ca orice om normal. Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Daca ai scolioza si lordoza foarte accentuata poti da la academie?"

la academia de arte sau studii economice nu ai nici o restricție.

| FuturePlayerFootball explică (pentru sierra1):

Politie, e mai bine?

| sierra1 a răspuns:

Gradul de accentuare a problemei tale e stabilit de medic după ce VEDE concret despre ce e vorba.
Orice alt mesaj primești aici pe TPU pe tema asta, este "apă rece"