| XxAndreixX30 a întrebat:

Daca as vrea sa fac videochat si sa ma travestesc pot sa castig mai bine decat ca barbat sau macar ma vor accepta cu asta? mie imi este cam rusine cu asta dar altceva chiar nu stiu ce sa mai fac cu viata mea pentru ca ma simt foarte trist si depresiv si nimic nu imi mai place sa fac decat sa ma travestesc acasa pentru ca asta ma mai face sa ma simt mai bine si m-am gandit sa fac videochat cu gandu ca o sa pot castiga ceva ca sa pot trai sad, Va rog sa imi ziceti daca am vreo sansa cu asta, Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| StrongHeart a răspuns:

Am fost in aceeasi stare ca si tine, trist si depresiv,dar nu m-am gandit niciodata la prostituat ca o optiune, mai ales ca barbat, e aiuera.
Vreau sa stii ca nu e o idee buna sa faci asa ceva, vei regreta mai tarziu.Crede-ma,exista o lumina la capatul tunelului, daca nu o vezi acum nu inseamna ca nu exista.Nu te vinde.
Orice problema se rezolva,orice lucru se invata,ai nevoie de Dumnezeu si de sprijinul celor din jur. Vreau sa te incurajez sa faci orice altceva decat sa faci asta.
Absolut orice e posibil,alege cu grija.Ce traiesti tu acum sunt niste incercari menite sa te intareasca,nu te lasa,in viata trebuie sa fii puternic.
Alege alta cale,una mai buna. Orice meserie se poate invata,sau daca nu,la furat,aia e laughing, dar nu la noi ca deja suntem saraci lipiti,du-te in Italia sau Franta ca li s-a urat cu frumosul.
Glumesc,evident,desi cam asa fac romanii.
Fa ceva legal si respectabil,eu la omul de serviciu care imi face curat pe scara ii dau buna ziua, il respect, ca e o munca, chiar si cu gunoieri am stat de vorba, dar cu un videochatist nu as avea ce sa discut.Ti-am dat exemplul cu furatul sa intelegi ca respect mai mult un hot inteligent decat o persoana care se prostitueaza.De ce sa te vinzi sa profite altii de tine? Lasa naiba prostiile,ia-ti un job,sau apuca-te de invatat, incearca sa faci ceva cu propriile forte, se poate.Ai cap,ai maini,ai picioare,da-i bataie,fa si ceva constructiv sa te multumeasca si sufleteste,nu doar financiar.
Depresiile trec, dar gandul ca te-ai prostituat o sa te bantuie.
Parerea mea,na,acum, tu decizi.
Dar eu zic ca nu este ok.
Ti-am scris mult, sper ca nu e trolling intrebarea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fa ti o prietena si faceti videochat impreuna, asa sti sigur ca o sa faci ceva bani. incearca si singur doar nu o sa te manance nimeni, iti strangi bani de pe urma videochatului si te duci la un psiholog, eventual psihiatru si urmezi tratament antidepresiv, ca apoi sa iti cauti un job adevarat.

| XxAndreixX30 explică (pentru StrongHeart):

Îmi este tare greu sa mai fac altceva ca pe mine nimic nu ma mai impresionează și nici nu îmi vine sa mai fac ceva dar pentru vorbele frumoase pe care mi le-ai spus am sa mai încerc sa găsesc o alta cale sa pot merge pe drumul cel bun chiar dacă în fața mea am o groază de obstacole, Mulțumesc și multă sănătate sa ai!?

| StrongHeart a răspuns (pentru XxAndreixX30):

Incearca,te rog.Niciodata nu e prea tarziu.