| KALASHER a întrebat:

Daca termin la profilul mate-info si apoi fac doua facultati deoadata, mai exact politehnica si cibernetica(este posibil?) ce meserii pot alege mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| Crux a răspuns:

Da, este posibil, dar e f dificil. Ambele sunt 2 facultati grele, iar daca vrei sa impusti doi iepuri in acelasi timp, nu vei prinde niciunul.
La poli ai mai multe variante... Inginerie, automatica, electronica.
Te poti face IT.ist..vei castiga mai bine decat un medic daca esti bun.

1 răspuns:
| KALASHER explică (pentru Crux):

Asa m-am gandit si eu, dar ma gandeam si ca poate sunt niste domenii asemanatoare si ar avea o meserie couna, daca as avea ambele facultati poate as avea un castig considerabil mai mare!