| Cumintzel a întrebat:

este greu sa devi actor la CW de exemplu? sau in general este greu sa devi actor?

3 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Nu spun din experienta, dar crezi ca daca ar fi usor sa devi actor, n-ar fi toata lumea pentru ca na...se plateste bine.

| Cumintzel explică (pentru Apokales):

Dar ce ti se pare greu, sau ce este greu sa devi actor? Daca ai talent este usor zic eu.big grin

| Apokales a răspuns (pentru Cumintzel):

Cei drept sa fi actor este usor trebuie sa stii sa te prefaci, sa fi unul bun este mult mai greu, o actrita pentru a obtine un anumit rol intr-un film a urmat o dieta de ingrasare, deci si distrus imaginea si silueta pentru acel rol este si asta un sacrificiu indiferent cat de mare sau mic il consideri.