| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

eu cand vreau sa fiu mare vreau sa plec din tara vreau sa merg in Germania ca sa fiu cofetar cat este salariul?

5 răspunsuri:
| UserAnonim98 a răspuns:

Ai ganduri mari daca vrei sa fii cofetar... Cati ani ai?(pun pariu ca nu ai mai mult de 11-12 ani) Si eu la varsta aia voiam sa ma fac sofer de curse, dar na, m-am maturizat. Gandeste si tu mai maretwinking

| Adrian_Marin_1993 a răspuns:

Ospatar-bucatar din ce stiu. salariile sunt de 1000-1500e dar trebuie sa cunosti foarte bine limba engleza, poate chiar franceza si poate'o sa ajungi. Funda?

| albert02 a răspuns:

In Germania sunt salari mari.
IN jur de 1500- 2500 euro.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică:

Hmmm interesan 1500 euro ca sa fii cofetar in Germania. Dar sincer e adevarat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru albert02):

Pentru viata de acolo nu sunt asa mari