| GeoMăă a întrebat:

Îmi dați și mie un exemplu de videoclip pe care să îl pun pe Youtube? Dar nu vlog.
Cel mai bun răspuns primește fundiță.

Răspuns Câştigător
| LoryC a răspuns:

Daca este primul tau clip, ai putea face o prezentare despre tine in care sa precizezi si de ce te-ai apucat de video blog.

5 răspunsuri:
| gandurisiopinii a răspuns:

Poti face un top informativ, ori povesti (de exemplu legende urbane) sau orice altceva iti trece prin minte. Ideea este sa-ti placa ceea ce faci.

| GeoMăă explică (pentru gandurisiopinii):

Mulțumesc!

| GeoMăă explică (pentru LoryC):

Mulțumesc Mult! happy

| BergerCipy a răspuns:

Cele cu topuri cresc foarte rapid si ajung rapid la 10000de subs

| GeoMăă explică (pentru BergerCipy):

Păi da, dar cu ce să fac topul?