| Alexalex123123alex a întrebat:

Salut TPU, la matematica TEHNOLOGIC este usor sa obții nota 8 in bac? ...ESTE VORBA DE SUBIECTELE IN SINE!

Răspuns Câştigător
| Whitte a răspuns:

Este usor daca inveti. Subiectele sunt tot mai usoare in fiecre an. Dar nu pana acolo ca sa treci fara sa fi invatat nimic.

2 răspunsuri:
| Alexalex123123alex explică (pentru Whitte):

Am inteles, eu am luat bacalaureatul la matematica cu nota 6 sesiunea 2024 dar nu imi iese media 6, si trebuie sa obtin ce-l puțin un 7, 35/7, 50 la o materie, si am ales matematica

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca esti bun la matematica.