| ToffyNR1 a întrebat:

Mai am un an de liceu si termin, dupa care as vrea sa merg mai departe.Ati putea sa imi ziceti cateva meserii care credeti ca ar fi avantajoase? Initial ma gandisem la ceva in cadrul MAI,ca politist sau jandarm,dar cum in Romania,te dau afara din post pentru ca te-ai aparat impotriva unuia care s-a dat la tine,iar cei care primesc spagi de milioane pe o singura seara nu duc grija serviciului, am cam renuntat la idee.

5 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

La ce profil esti?

| SanduVictor a răspuns:

La mine la bloc au inpartit niste bilete cu slujbe dar nu mai stiu siteul sper ca ti-am fost de ajutor

| ToffyNR1 explică (pentru PVAAVU):

Matematica-informatica

| PVAAVU a răspuns (pentru ToffyNR1):

Profesor de mate.

| ToffyNR1 explică (pentru PVAAVU):

Decat profesor, mai bine sofer pe taxi! laughing