| TEDY2012 a întrebat:

probabil ca intrebarea o sa imi fie stearsa cat de curand fiind luata ca reclama, dar trebuie sa pun intrebarea, cautatand site-uri de traduceri online platite am dat peste clickworker, intrebarea mea este daca a incercat cineva, este bun? intr-adevar se platesc traducerile facute sau e inselatorie? si stie cineva alt site de genul acesta?

5 răspunsuri:
| ionut7x7 a răspuns:

Daca vrei sa traduci ceva intra aici https://translate.google.ro/
Daca la asta te referi
Daca te-am ajutat FUNDA*

| PentruCaAutomobile a răspuns:

Nu am auzit pana acum de "clickworker" dar daca vrei sa platesti pentru o traducere buna, a aparut optiunea in Google Translate de a cere ajutorul unei persoane sa-ti traduca textul si pentru asta se plateste.

| TEDY2012 explică (pentru PentruCaAutomobile):

As dori mai mult un site pe care sa fiu platit pentru traducerile (sau alte munci ce pot fi facute de acasa de la calculator) facute de mine.

| PentruCaAutomobile a răspuns (pentru TEDY2012):

Nu cred ca te-ai exprimat corect in intrebare. Tu vrei sa traduci si sa fii platit pentru asta sau platesti ca sa iti traduci texte?

| TEDY2012 explică (pentru PentruCaAutomobile):

Da mi-am dat seama dupa ce am postat intrebarea, dar nu am mai avut cand sa o schimb, eu caut site-uri pe care pot traduce texte si sa fiu platit pentru munca depusa.