| Wh0Me a întrebat:

Stie cineva ce facultate trebuie sa urmezi pentru a lucra intr-o agentie de modelling ca de exemplu agent sau scout? Dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Pt a urma o cariera in modelling NU iti trebuie facultate laughing Iti trebuie un corp frumos, o fata frumoasa si ceva mai special (ochii, buzele, etc.)(pe langa pielea tonifiata si parul bogat). Eu sunt model de 3 ani dar problema este ca vreau sa fac si o facultate, pentru ca vei imbatrani si va trebui sa abandonezi aceasta meserie. Succes!

| Wh0Me explică (pentru TurnOn):

Cred ca nu ai citit bine intrebarea, nu am spus model am spus agent sau scout. happy