| Implor a întrebat:

Salut TPU. Sunt clasa a 10 a la un liceu nu foarte bun din orasul meu dar nu e rau si efectiv nu stiu ce sa fac dupa ce dau bacul. Voiam sa merg pe ceva militar de exemplu marina dar nu stiu.La scoala notele mele nu sunt exceptionale...este o materie de profil la care sunt praf, nu am inteles nimic. Dati idei ce facultate sa fac...ce avantaje am.Ce loc de munca pot primi, va rog ajutor.

7 răspunsuri:
| denidenisa2139 a răspuns:

Buna,da-mi mai multe detalii in privat ca sa vad cu ce te pot ajuta. Spune-mi pe ce profil esti si mai multe informatii, ah da, si ce ti place tie (ma refer ca meserie)

| Implor explică (pentru denidenisa2139):

Ok accepta cererea de prietenie

| Implor explică (pentru denidenisa2139):

Sau da mi instagramu tau sau orice ca sa iti pot scrie

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Implor):

Of,o sa ti scriu aici, dar putin mai incolo...sunt "junior"si nu pot trimite msj in prv...

| Implor explică (pentru denidenisa2139):

Instagramu meu mamaie3

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Implor):

Buna! Am ramas datoare cu un raspuns. Poti merge in cadrul armatei chiar daca nu ai bacul luat.Iti propun sa inveti si sa mergi la o facultate de Marketing, Relatii publice sau o facultate de economie

| sierra1 a răspuns:

"[sunt] la un liceu nu foarte bun din orasul meu dar nu e rau... Dati idei ce facultate sa fac"

invață tu frumos să nu mai fii "praf" și intr-un an, max 2, te dumirești ce VREI TU, nu alții