| Username55 a întrebat:

Sunt clasa a XII-a, specializarea mate-info, si voi da bacul la bio IX-X ( proba la alegere ). Ce facultati mi-ati recomanda sa urmez?

8 răspunsuri:
| BryBard a răspuns:

Facultate de mate-info nu e logic? E meserie banoasa rau.+ ca pleci din start cu niste cunostinte din liceu, daca ai invatat happy

| NoctisFive a răspuns:

Ok. De ce nu dai din fizica/info? Esti mai bun pe chimie/bio?

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde la ce esti bun. Logic ar fi de info.

| Username55 explică (pentru NoctisFive):

Consider ca biologia IX-X este mai facila si ma descurc mai bine

| Username55 explică (pentru Sn4k3):

Informatica nu a fost o materie la care sa excelez

| Sn4k3 a răspuns (pentru Username55):

Pai si vrei sa ghicesc in carti la ce esti bun? Alege o facultate in functie de materia la care te pricepi sau de ce vrei sa faci in viitor.

| Username55 explică (pentru Sn4k3):

Nu neaparat sa ghicesti in carti, macar sa dai in cafea. Merci oricum pentru raspuns!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Username55):

Oricand happy