| RedBloodyZz a întrebat:

sunt in clasa a 10 la un liceu sportiv si nu stiu ce sa ma fac mai departe, tata rade de mine si spune ca o sa ajung la betoane laughing .....Nu stiu pe ce sa ma repartizez va rog ajutati.ma detalii + argumente

Răspuns Câştigător
| Bogdanme881 a răspuns:

Liceul sportiv? Încearcă să te faci militar..Sugestia mea.Sau poliţist.

6 răspunsuri:
| AsuRo98 a răspuns:

Incearca sa inveti despre programare.
Este o meserie frumoasa in care se castiga bine.

| DeeJayS a răspuns:

Nu e chiar asalaughingnu are nici cea mai mica legatura profilul la care esti cu ceea ce dai la facultate. poti sa fi la sport si sa dai la poli..doar ca la sport nu te invata ceea ce trebuie pentru poli ..de exemplu la mine in liceu se pune accent la profilul sportiv pe bio bine inteles, sport si engleza sau romana. dar eu spun sa te transferi la stiinte ale naturii sau filologie/sociale.cel mai bine :d sau eventual un liceu cu profil economic

| Aalyn91 a răspuns:

La betoane cu tine big grin

| Ineys a răspuns:

Ai treaba vara asta? ca mi-ai trebui la fundatie...thinking

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Ineys):

Dureaza mult? Ca am si eu de turnat o placa... 7mc, nu dureaza mai mult de o zi. Mi-l imprumuti?

| Ineys a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

BIne bine, hai ca eu nu ma grabesc.laughing