| Andrew0309 a întrebat:

Salut TPU. Sunt in prezent clasa a 9 a la colegiul rconomic hermes di doresc sa ma mut la un alt liceu pentru ca este foarte departe de mine. Ce parere aveti de madgearu ca liceu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, anul asta s-au incheiat deja transferurile.

transfreurile se pot realiza numai la inceput de an scolar cu 2-3 sapatamni inainte de a incepe scoala.

3 răspunsuri:
| mariasimi a răspuns:

Fa ce ți simte inima

| LisaJulie a răspuns:

Mi se pare destul de bun! Te poti muta acolo dacă vrei

| Andrew0309 explică (pentru Violleta2022):

Violleta2022 iti multumesc foarte mult pentru toate raspunusrile de la toate intrebarile, dar mi se pare foarte interesant ca ai atat de multe raspunsuri din diferite domenii si 0 intrebari. Sunt chiar curios cat de mult esti trecuta prin viata si care au fost cele mai triste si cele mai amuzante intrebari la care ai raspuns. Multumesc!