| alexuthza a întrebat:

Salut tpu.Sunt nedumerita in legatura cu ceva.Stiti ca se apropie inceperea scolii. Unii copii zic ca incepe pe 3 septembrie, iar altii pe 10.Eu stiam de 15. Deci?

Răspuns Câştigător
| Rebbbeca a răspuns:

Si eu am fost nelamurita.Pe 1 incepe anul scolar(adica profesorii se duc) si noi incepem pe 10 deoarece ne-au maia daugat o saptamana in vacanta de Paste si Craciun.

5 răspunsuri:
| andrei8 a răspuns:

Toti copii din Romania incep pe 15 septembrie.Vacanta de vara de obicei este de pe 15 iunie pana pe 15 septembrie dar anul acesta ne-au scurtat-o cu o saptamana. Asa ca am luat vacanta pe 22 iunie si incepem scoala pe 15 septembrie. Funda? love struck

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Scoala incepe pe 10 septembrie, s-a pus intrebarea asta de zeci de ori.
E 140% sigur.batting eyelashes

| Buburuza2222 a răspuns:

Scoala incepe pe 10 septembrie! sunt SIGURA!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Deci 10 septembrie happy

| BiscuiteOreo a răspuns (pentru andrei8):

Nu avem cum sa incepem pe 15. Cade vineri.