| MihaiAlexandru11 a întrebat:

Salut,tpu.Vin aici cu o întrebare pentru voi toți. Daca vreau sa dau la liceul militar, eu fiind a 8 a,iar la matematica sunt sunt praf,pe când la romana o duc foarte bine.Ce-as putea eu sa fac? Oare dacă ma apuc de acum sa învăț pana în vara,fără meditații, oare am timpul necesar sa recuperez tot ce am pierdut din 5-8? Mulțumesc pentru răspunsuri!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"dau la liceul militar, eu fiind a 8 a, iar la matematica sunt sunt praf...Ce-as putea eu sa fac?"

ori stai acasă ori ne scrii peste câteva luni, că ești "tare" la mate