| Iullyka_7527 a întrebat:

vreau sa devin subofiter la politie si imi e frica la fisa dedicala deoarece am o taietura de cativa centimetri in urma unui accident cu un geam, asta m-ar putea impiedica?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Stai cuminte cu fondu de ten laughing aia cu asta se ocupa laughing tu crezi ca exista ceva ce nu au vazut?
NU cred ca mai sunt impediemente, stiu ca daca tatuajele si semnele care nu-s la vedere nu ar fi problema, important e ca locul unde e operatie sa nu te afecteze in nici un fel - daca incepi antrenamentele sa nu iti rupi mana instant ca e clara treabawinking

2 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Îți dai cu fond de ten

| Iullyka_7527 explică (pentru IIIshaneIII):

Totusi cat de bine as putea sa ma dau? si aia doar din cate am auzit mai pun si mana ca sa simta daca se simt cicatrici...