| 3keen a întrebat:

Salut TPU!
Vreau sa merg la un liceu militar, sunt in clasa a 8 a,am aflat niste chestii despre cariera militara care mi au cam dat planurile peste cap,vreau sa va intreb pe voi,merita sa merg la un liceu militar si pe urma sa continui intr o cariera militara, vreau raspuns detaliat, ofer fundita

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Merită.

| user937483737banned a răspuns:

Merita, dar mai departe esti constient ca o sa avansezi doar pe pile si relatii, am pe cineva in armata, ca sa il faca subofiter i-a cerut 7k euro, cu toate ca e profesionist, a deschis ochii ca doar relatiile si pilele te avanseaza.