| erabianleonard a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog blogger, am adaugat titlu si jos la site pun orice site si zice:Această adresă de blog nu este disponibilă, de ce?

6 răspunsuri:
| bril a răspuns:

Pentru ca altcineva are blog-ul cu numele ala. Trebuie sa alegi alt nume.

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Cel mai probabil e luata asa ca ar cam trebui sa te reorientezi (cu numele). Incearca sa adaugi ceva unic: schimba caracterele, pune-ti numele tau la sfrsit, etc.

| erabianleonard explică (pentru Cetateanulturmentat):

Orice as incerca tot asta imi da.

| Cetateanulturmentat a răspuns (pentru erabianleonard):

Nu are cum. Mai incearca cu ceva ce sigur nu exista. Ex:numele tau + 126585858+harsdfsrgetdyf. Sa vezi ca o sa te lase. Dupa ce vezi care era de fapt problema poti sa stai sa iti storci creierii sa gasesti o solutie convenabila. Sper sa reusesti, si pentu conversatie te intreb :despre ce e blogul?

| erabianleonard explică (pentru Cetateanulturmentat):

Scriu despre orice pe el. Poftim, intr-un sfarsit am reusitlaughing! Poftim blogul: lionalinleonnard.blogspot.ro sa-mi spui ce parere ai despre el.

| Cetateanulturmentat a răspuns (pentru erabianleonard):

E interesant, atata timp cat nu epuizezi subiectele. Si cum eu sunt o persoana zgarcita cu complimentele (o specie de o nesimtire aparte) iti spun ca e ok si sper sa ai succes cu el.