| vvladandrei1999 a întrebat:

vreau sa zic si eu daca merita sa mai continui sa joc la pariuri, am facut intr-o luna 6000 lei, ce parere aveti, sa continui? Mi-e frica ca am sa pierd tot

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Dacă îți merge norocul sa câștigi, mergi tot înainte.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai facut 6000 de lei cat ai pierdut, pentru banii astia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o chestie riscantă, ce-i drept.
Recomandarea mea este te laşi de pariuri până nu e prea târziu şi pierzi totul.
Câştigă o sumă frumuşică şi apoi retrage-te. E cel mai safe aşa.

| vvladandrei1999 explică (pentru darrio2007):

Pe - sunt cu 1200 de lei, in rest nu am mai pierdut. Sunt si la inceput cu jocurile, am riscat ceva bani

| vvladandrei1999 explică (pentru anonim_4396):

Am sa tin cont de parerea ta, mersi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sofer):

Norocul incepatorului. Si apoi iti vinzi casa.