| anonim_4396 a întrebat:

Urmez o postliceala si as vrea ca in acelasi timp sa si lucrez. Cum as putea sa ma descurc? Programul la postliceala este dimineata, intre orele 08:00-13:00/14:00.

5 răspunsuri:
| MariaShk1 a răspuns:

Nu te duci la postilceala ca nu e obligatorie, nu e ca la scoala. si eu sunt inscris la o postliceala si am fost doar de 2 ori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa incerci un job part-time happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MariaShk1):

Si daca esti la postliceala de asistent medical, tot de 2 ori pe an mergi?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te angajezi in schimbul de dupa amiaza al unul magazin, de exemplu.

| numesiprenume0 a răspuns (pentru MariaShk1):

Asa ma gandeam. Dar problema este de cursuri...