| Alcy a întrebat:

Salut

Vreau sa citesc si eu "Confesiunile unui om de publicitate" - David Ogilvy.
Stiti cumva de unde o pot da jos full si nu doar cele 18 pagini?

Răspuns Câştigător
| bebek1d1 a răspuns:

Am cautat si eu si nu am gasit am gasit o librarie online de unde o poti cumpara:) doar 24 de lei. uite site http://www.libhumanitas.ro/confesiunile-unui-om-de-publicitate.html FUNDA?:x

2 răspunsuri:
| bebek1d1 a răspuns:

Http://www.libhumanitas.ro/confesiunile-unui-om-de-publicitate.html uite o librarie online de unde poti cumpara cartea

| Alcy explică (pentru bebek1d1):

Multumesc pentru raspuns dar nu vroiam sa o cumpar happy