| RandyOrton113 a întrebat:

vreau sa ma fac dj pe un radio si nu stiu ce trebuie sa zici pentru >inceput.
va rog ajutati-ma... big grin

Răspuns Câştigător
| FlorinFive a răspuns:

Pentru a devein Deejay la un radio.Trebuie sa stii la ce fel de radio vei fii deejay. Spre exemplu daca Radioul la care vei dori sa ajungi deejay are studio va trebui sa te duci la studio pentru a emite, dar daca este doar un radio cu host si doar cu un xat va trebuii sa emiti de pe un program numit Sam Broad caster.Ca sa vorbesti la radio eu as zice sa spui:,, Buna Ziua/dimineata/seara unt Deejay ``numele`` si sunt nou. Urmeaza o piesa extreme de frumoasa ``numele`` si o pui. Apoi dupa ce se termina depine de ce iti spune sa faci seful radioului. Poti sa prezinti vremea, stirile sau alte chestii. Sper sa ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| RandyOrton113 explică (pentru FlorinFive):

Aha... mersi