| Marian_Sdany_1993 a întrebat:

Am 19 ani si as vrea sa imi testez performanta in fotbal! Puteti sa imi spuneti unde se fac selectii, as vrea sa ma duc...! Nu am gasit nimic pe net in legatura cu asta!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Te inscrii la un club. Cauta sa fie unul cunoscut. Cauta cluburi pe net.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cam tarziu pentru asa ceva? happy

| Marian_Sdany_1993 explică (pentru IsabelaIssa):

Nu am mai auzit de asa ceva sa ma inscriu la un club....imi poti spune mai multe detalii?!

| Marian_Sdany_1993 explică (pentru anonim_4396):

Asa cred si eu! Dar sperantele imi acopera acest gand!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Marian_Sdany_1993):

Http://www.insport.ro/......19735.html
Cauta pe net inscrieri la club de fotbal 2013 si poate gasesti si in orasul tau. Asta e un exemplu ce l-am gasit eu, dar sunt mai multe. Te duci, te tine 2-3 zile in proba sa vada ce poti si mai departe vezi ce se intampla.
www.academiahagi.ro
Asta cred ca e pentru juniori. Bafta!