| Megas a întrebat:

ce criterii trebuie sa indeplinesc pentru inrolarea in legiunea straina? Am 19 ani, 1.73 metrii 86 de kilograme, merg la sala de mult timp, din punct de vedere psihic sunt de neoprit si am cazierul curat.
e bine?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Hei, cu placere, sigur ca da! sa te interesezi insa bine si de salariu, unii spun ca de fapt nu ar ramane chiar asa de mult dupa ce-ti platesti impozitele si diverse alte cheltuieli personale si ca nu s-ar merita efortul sa stai acolo departe, printre straini. succes!

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ideal ar fi sa stii si ceva franceza. daca stii franceza ai aici si niste informatii oficiale, site-ul legiunii straine http://www.legion-recrute.com/fr/condition.php?SM=111

| Megas explică (pentru mixxjim):

Iti multumesc mult! dar mai astept si alte raspunsuri, iti multumes pentru link.

| 44 a răspuns:

Eu zic ca indeplinesti conditiile dar daca mergi la sala nu o sa te ajute mult... Cazierul nu e important deloc daca e curat deoarece ei vor sa ''creeze'' oameni nu sa se dezvolte singuri.Cand am fost in Franta un ofiter de acolo mi-a zis cv si se traduce cam asa''Intai te distrugem dupa te cream cum vrem noi'' daca mai ai intrebari yo_man_adi sau pe skype kteichd. Sunt bucuros sa iti raspund daca mai vrei sa stii ceva.