| Ciolo85 a întrebat:

Salutare comunitate!
Vreau să mă lansez. Vreau să devin vedetă. Ce ziceți că ar fi mai de succes? Manelist sau stand-up comediant? Fără răutăți vă rog. Dacă este cineva cu experiență in domeniu…

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Nu e asa simplu dai banii și gata! Trebuie sa ai talent degeaba ai banii și cânți ca mine ca nu te plătește nimenilaughing Dacă stau sa ma gândesc pe mine ma plăteau vecinihee hee îmi dădeau banii să-mi iau bomboane ca cu gura plina nu prea puteam urlalaughing! Cat despre standup Trebuie sa ai umor degeaba spui niste bancuri dacă nu ai carisma necesara chiar și la asta ai nevoie de ceva studiu de arta teatrală

11 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Păi ești la fel de talentat și ca manelist și ca stand-up comedian, sau cum? Sau crezi că succesul nu are nicio legătură cu aptitudinile tale, și e doar o chestiune de a alege în ce domeniu să fii vedetă?

| Ciolo85 explică (pentru johnnny123):

Pai eu zic că sunt talentat. Tu cum zici că mă pot evalua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manelist ajungi numai dacă ești luat la nunți și pus să cânți de la 14 ani de cei care cântă la nunți.
Comediant cam greu ajungi că trebuie să ajungi să fi cunoscut și nu ai cum să te angajezi în teatre sau unde mai sunt ăștia.

| johnnny123 a răspuns (pentru Ciolo85):

Din păcate nu este suficient să crezi tu că ești talentat, important este ca ceilalți să te perceapă ca fiind talentat.

Cât despre cum te poți evalua. Ce ai făcut până acum? Ai compus vreo melodie? Ai cântat vreodată ceva? Ai scris vreodată vreo glumă?

| ReddY25 a răspuns:

Niciunele

| iulia0514 a răspuns:

La care dintre ele te pricepi? Ai cântat vreodată ai luat lecții de canto? Ai scris vreun banc? Și eu voiam sa fiu cântăreață de opera când aveam 5 ani dar din păcate am reușit doar sa sparg timpanele vecinilor pot spune ca ma adorau dea dreptul fugeau când ma apucam de cântat vocea mea suna ca a unui animal chinut laughing

| sierra1 a răspuns:

"Vreau să devin vedetă... Manelist sau stand-up comediant?"

mai bine incearcă direct la hollywood, actor, e mai bine plătit

| Vântulalb a răspuns:

Pfui!
De vedete din aceste categorii ne lipsim. Fara rautate!

| Ciolo85 explică (pentru Vântulalb):

Mersi. Puțin hate ajută la notorietate?

| Ciolo85 explică (pentru iulia0514):

Pai am ceva bani la dispoziție. Pot plăti pe cineva care să creeze, eu să fiu doar vedeta. Mă gândeam la un show la Sala Palatului, ceva de genul "Ciolo și invitații" sau StandUp by Ciolo, cu invitați de seama… nu sunt decis pe ce parte să merg. Manelele prin bine și banii mulți se fac din dedicații și petreceri. StandUp, nu stiu ce sa zic…

| Ciolo85 explică (pentru johnnny123):

Am compus ceva melodii. Le am la sertar… trebuie doar să merg la un studio să le lucrez. Mă gândeam la Boier Bibescu.