| Andreivladcarnatu22 a întrebat:

Salutare big grin. Voiam sa intreb daca in armata esti primit cu tatuaj. E vorba de piept spre umarul drept. E un tatuaj mic, 5x4 cm, nu reprezinta ceva ofensator/obscen si este acoperit chiar si cu un tricou cu v neck. Tin sa precizez ca ma refer in special la academiile militare(navala, terestra, aeriana), nu politie. Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru acel tatuaj nu este nici o problema, vei fi primit. Chiar si in politie esti primit, daca tatuajul este acoperit de tinuta de vara.

| RedNightmare a răspuns:

Vrei la armată sau ce?! Eu am fost, cea mai mare pierdere de timp, te vor chinui ba! Nu te du! Mai gandește-te!

| Andreivladcarnatu22 explică (pentru RedNightmare):

Ce te face sa spui asta?