| CelebruAnonimus a întrebat:

Salutare! M-am gândit să încep un curs de web developing de 6 luni. Aș fi foarte de la început în acest domeniu și nici nu am fost bun la matematică, dar mi se pare interesant și promițător domeniul. Oare merită să încerc/am șanse? Ce părere aveți? Mulțumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu zic ca ai sanse daca iti place domeniu si te pasioneaza, merita sa incerci.

Iar pentru matematica exista telefon cu calculator pe el

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana nu incerci nu ai sa afli.

| goguPatent a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar pentru gandirea pe care ti-o dezvolta matematica si pe care o aplici in programare nu prea exista calculator.

Răspuns utilizator avertizat