| Florin_Jidveian_1996 a întrebat:

Salutare, mi-am instalat metin2ro si imi da o eroare,,, cu python.27.dll... si as vrea sa o rezolv daca aveti careva bunavointa big grin

6 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| claudytza01 a răspuns:

Descarca de pe google python.27.dll si baga-l in dosarul cu jocul.

| TysSsPy a răspuns:

Daca ai vreun switchboot in calculator sau ceva Stergel daca nu Instaleazal Iara
Sper ca Te-am ajutat Funda

| Piper_Edi_1996 a răspuns:

Salut, tiai pus driverul de la video? Eu azi mi-am pus ''driverul'' si imi merge. Cuplacere

| AndreeaM1 a răspuns:

Asa am patit si eu. :3 Trebuie sa instalezi
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555 sau http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29.
Va merge fara probleme, si nu au nici virusi! Succes!

| Crist_OzZy_1999 a răspuns (pentru AndreeaM1):

Mersi mult merge :*