| Classiffied a întrebat:

Salutare.
nu vreau sa vi se para ciudata intrebare dei co voi punemai asa. ce parere aveti despre cei ce boxeaza?
din pacte nivelul somajului din Romania cu precedare cel din orasul meu natal(giurgiu) e mare ramanandu-mi unica sansa boxul. e o meserie banoasa? e acceptabila? poate fii acceptat cineva fara studii superioare? sau dati-mi idei de faceri. nu prea ma pricep din pcate din paca6te. ma gandeam ca boxul poate fiind o cariera profitabila voi putea eu pe urma sa imi deschid propria afacere:Xhappy multumesc mult si astept numai rasunsuri serioase:X va pup pe totilove struck:X

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este recunoscut faptul ca marii boxeri nu s-au omorat cu scoala. Ca sportiv, "jobul" este profitabil numai daca esti suficient de bun pentru a castiga turnee mari.

| Crux a răspuns:

laughing)
In primul rand, cu un asemenea scris si cu o asemenea exprimare, NU iti vei face NICIO CARIERA!
Cei care practica acest sport, il fac, in primul rand, din pasiune. Vei avea mult de munca daca vrei sa ajungi sa primesti bani din acest sport.

| Classiffied explică (pentru neutrino):

Deci e banos daca e performant sportivulhappy

| Classiffied explică (pentru Crux):

Emotiisad