| Zaharescu_Claudiu_2000 a întrebat:

Salutare prieteni, eu lucrez de 1 an si ceva lucrez pe Ableton live (este un program de productie muzicala ) si mie chiar imi place ceea ce fac, si am acumulat in timp foarte multa experienta in domeniu, dar inca invat, dar dupa, dupa ce voi decide sa imi fac propriile melodii, ce sa fac ca sa fiu ascultat, si as vrea, ca eu am 14 ani, m-am apucat imediat dupa ce am facut 13 (26 mai), as vrea ca la 20 25 sa am deja un manager si pe langa producator as vrea si Dj, cam cum e meseria lui Skrillex, Tiesto, Kill The Noize, Avicii si multi altii...ideea este, dupa ce voi fii gata sa fac melodiile proprii, ce trebuie sa fac, le voi posta pe Youtube sau Soundcloud si ma vor gasi ei? sau eu trebuie sa caut?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

1 an si ceva si inca nu ai facut o melodie proprie? Nu conteaza cat e de buna, dar deloc? Atunci ce ai facut?

| Zaharescu_Claudiu_2000 explică (pentru ombladon):

Am cam invatat tot timpul, am incercat sa fac, dar scurte cam de 1 minut, si nu prea reusite...