| xXNikeXx a întrebat:

Salutare sunt clasa a9a profil mate-info si vreau sa devin manager it ( nu incepeti ca o sa iti schimbi dorinta pe parcursul aniilor sau nu stiu eu ce) vreau sa imi spuneti ce trebuie sa invat din timp pentru ca vreau ca, atunci cand voi fi la facultatea deja sa fiu experimentat in domeni-ul asta + sa imi spuneti ce salariu are la toate gradele

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Functia de manager it nu prea exista. exista multe alte posturi in IT, mare majoritate presupunand cunostinte solide de programare. asa ca daca vrei sa vezi cu ce se mananca incepe si invata programare.

5 răspunsuri:
| vladmircea a răspuns:

Poi invata html, css, java script, si baga mare la programaretongue

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Si eu vreau inginer IT... Profilul e foarte bun, la facultate ar trebui sa inveti despre Automatica si Calculatoare. Eu as vrea sa merg in Regatul Unit sa studiez... Bafta si Dumnezeu sa ne ajute in viata!

| xXNikeXx explică (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Multumesc frate imi poti lasa un id de mess? big grin

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru xXNikeXx):

Cu placere big grin
Imi pare rau, dar nu dau oricui ID-ul... sad

| xXNikeXx explică (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Atunci fb sa vorbim despre aceasta profesie