| emipenet a întrebat:

Salutare TPU! Am vazut ca deja s-a terminat perioada de admitere la Facultatea de Nord din Baia Mare si nu am apucat sa ma inscriu, oare o sa mai fie si o sesiune de admitere in toamna?
Fiindca vad ca la Cluj la UBB mai este o sesiune in toamna, dar as vrea sa dau la Baia Mare.
Funda!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca au ramas locuri dupa prima sesiune va fi si o a doua sesiune.
In orice caz poti obtine un raspuns corect si sigur de la facultate, asa ca intereseaza-te acolo.

| emipenet explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc!