| B3R34DY a întrebat:

Salutare tuturor! Intentionez sa lucrez pe timp de vara, insa problema e ca n-am mai lucrat nicaieri si mi-e teama sa nu ma bag la ceva la care nu as putea face fata, dar sunt dornic de a invata lucruri noi! Ce job-uri mi-ati recomanda? Mentionez ca sunt din Bacau!

4 răspunsuri:
| utilizatorsexy a răspuns:

Tazz / Glovo

| Freya1 a răspuns:

Acuma depinde de ce fel de fire ai.
Poti sa te bagi în livrări dacă ești mai timid, ca acolo nu trebuie sa fi mereu în centrul atenției, duci comanda doar si pleci în drumul tău.
Dacă ești mai deschis și sociabil poți încerca barman ospătar, la profi printre rafturi sau la casa...

| B3R34DY explică (pentru utilizatorsexy):

Si bicicleta de unde?

| Alexandru_Valentin_1999 a răspuns:

În domeniul HORECA. Ajutor de ospătar, ajutor de barman, ajutor de bucătar.