| AndrP a întrebat:

Vreau să joc în filmele pentru adulti.
Vă rog fără chestii de genul "Poti face ceva mult mai bun cu viața ta" sau ca nu e o alegere buna și așa mai departe.
Fiecare face ce vrea cu viața lui si gata!
Trecând peste asta, am căutat pe net o agentie dar tot n-am găsit.
Voi aveți vreo idee ce ar trebui sa fac sau cu cine sa vorbesc?

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vezi daca te descurci cu astia:
http://ro.jooble.org/locuri-de-munca-actor-filme-xxx
Aici ai o organizatie care grupeaza cateva agentii din USA:
http://latata.org/about/

| alina2k18 a răspuns:

laughing
Te saturasi de labica si ce ai zis? Hai sa f4t si mai iau si bani laughing
Poate la gay te primesc laughing sau sclavete.

| teo530 a răspuns:

Vrei să te vadă toată lumea cum sugi piz3e? Sau să te lauzi şi tu na că ai pu5a marelaughing? Vezi măcar să nu te termini în 5 minute sau cum a zis alina te va vedea lumea cum îţi umflă ăia gă6zulaughinglaughing.

| relian a răspuns (pentru alina2k18):

Ce este, iti e ciuda sau ce? De ce adica sa il pirmeasca doara la gay? Omu alege el singur ce vrea sa faca. Daca are cu ce las sa le dea sa le sature laughing si daca iese si bani de ce nu, mai bun.

| xerxes1 a răspuns:

Fa ceva filmulete si pune-le pe net sa vezi daca ai succes.
Ceva mai original nu ce face toata lumea.
Cu pisica ar fi ceva beton.

| sierra1 a răspuns:

Fă-ți niște selefie movie să promovează-le unde vrei tu. Vezi cum o faci să nu ai de-a face cu "organul"

| Storlici a răspuns:

Da vreau