| teos3445 a întrebat:

Salutări! Ce trebuie sa urmez ca să fiu Polițist la permise? Gen cei care dau proba practică la școala de soferi, iar eu să fiu examinatorul? Fundă

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Bazaconie in capu tau, realitatea e dura pesimistule

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ZNznerQRlCw sa nu ajungi ca el - poti primi informatii apeland la academia de politie, ei stiu toate detaliile

| KR0NSTADT a răspuns:

Trebuie să urmezi Academia Șpăgarilor.

| teos3445 explică (pentru KR0NSTADT):

Numai un analfabet ca tine dă bani care nu știe cum îl cheamă nici cu buletinul în mână, un elev instruit bine si educat nu dă (obține din inimă)

| teos3445 explică (pentru mgtow):

Îmi place că ești informat numai cu bazaconii, hai sa vedem și partea bună, iar dacă nici partea bună nu o găsim hai sa o creăm

| KR0NSTADT a răspuns (pentru teos3445):

Ești agramat. Reglează situația. laughing

| teos3445 explică (pentru KR0NSTADT):

M-ai dat pe spate cu răspunsurile tale, părerea mea ar fi să nu mai dai sfaturi că ești prea prețios... Se mândrește țara cu un așa geniu ca tine Bravooo (Învață să vorbești frumos și civilizat)

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Eu am dat doua examene - la date diferite, distanta de 10 ani - pentru carnet de conducere: odata pentru B si alta data pentru C. Le-am luat din prima, fara spaga si fara PCR (pile, cunostinte si relatii).