| demonmic007 a întrebat:

Salutări! Întreb și eu în coace și in colo, eu ca fată, cam ce șansă aș avea să fiu un inginer silvic cu o carieră bună? Nu e vorba de învățat, ci de faptul că sunt bărbații cum sunt șu nu ar accepta o femeie deasupra lor, sper că înțelegeți ce întreb. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o sansa destul de buna, daca iti place. Am cunoscut o femeie, care era sef de ocol silvic si nu avea probleme cu subordonatii.

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

E mai santos sa alegi o meserie buna si sa lasi partea cu plimbarile la nivel de hobby.

| Cuțu2 a răspuns:

Asta e adevărat. Dar doar pentru că ești fată asta nu te va împiedica să faci ceea ce îți dorești. Părerea mea.

| baru a răspuns:

Mediul te ridica, mediul te coboara!

| demonmic007 explică (pentru Ioandelasal):

Mulțam! Oricum nu renunț dar vreau să văd ce mă așteaptă. Îmi doresc să schimb multe pentru că având șansa să trăiesc din totdeauna aici am văzut mai în profunzime lucrurile și ar cam fi multe de schimbat pentru binele naturii, cred că asta mă sperie, că dacă voi fi om corect or vrea să mă dea la oparte. da ne descurcăm cumvawinking